Scroll down :)

Wszystkie kategorie i obserwatorów znajdziesz na samym dole.
All categories, translator and followers you will find at the bottom.

sobota, 16 czerwca 2012

Stylizacje ♥♥♥12 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia, lubię takie inspiracje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. za często dajesz inspiracje !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za często ?! Dodaje co 6-7 postów, nie wiedziałam że to za często, to co ile mam dodawać ???

   Usuń
 3. Może trochę grzeczniej do czytelników. Najpierw prosisz o komentarze, opinie oraz uwagi, a gdy się już taka zdarzy to wielka obraza. Zastanów się czy, aby napewno powinnaś prowadzić bloga, skoro nie umiesz znieść krytyki.Albo nie akceptujesz komentarzy albo odpowiadasz chamsko na komentarze. To po co w takim razie piszesz " Co o tym sądzicie? " " Podoba wam się? " abo tym podobne. Jeśli piszesz coś takiego to licz się z tym, że nie wszystkim może się coś podobać i jeśli zwraca ci delikatnie uwgę , albo wyraża swoją opinie( bo sama o to prosisz,chyba że nastawiasz sie tylko na te pozytywne komentarze typu " jakie piękne") to ta osoba nie robi tego tylko dla tego, aby cię obrazić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że piszecie, że coś jest za często, ale też chciałabym wiedzieć co ile, i o nic się nie obrażam, może po prostu coś źle zinterpretowałeś.. Liczę się z tym że każdy ma swoje zdanie i może ono nie zgadzać się z moim, ale nie wiem po co wyjeżdżasz od razu z tym żebym nie prowadziła bloga. To moja sprawa czy będę go dalej prowadzić czy nie i ty tu nie masz dużo do gadania. Więc jeżeli wtedy ktoś mnie źle zrozumiał to przepraszam. Czy mógłbyś mi powiedzieć co ile powinnam dodawać stylizacje, jeżeli dotychczasowy system nie jest trafny ??

   Usuń
 4. To nie był mój komentarz " Za często dodajesz inspiracje !" Chodź też uważam, że mogłoby być więcej twoich zdjęć z życia i ubiory, a nie tlyko zdjęcia ściągnięte z internetu. Więcej zdjęć zrobionych przez ciebie. A co do tego mojego poprzedniego komentarzu się nie odniosłaś za bardzo. Nie rozumiem cię, chcesz, żeby ludzie komentowali i wyrażali swoje zdanie nie tylko pozytyne? bo jak się pojawiają opinie te mniej przyjemne to poprostu już ci nie odpowiadają. Licz się też z krytyką dziewczyno i powtarzam, że jeśli chcesz tylko miłe komentarze to nie pisz "Proszę komentujcie i oceniajcie" ale "Proszę piszcie miłe komentarze"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrafię przyjąć każdy komentarz, i się nie obrażam, chce znać każde zdanie, na dany temat i potrafię przyjąć krytykę. Każdy komentarz mi odpowiada. Może skończmy już ta dyskusję.
   I dziękuje za radę postaram się dodawać więcej zdjęć z mojego życia, a nie z internetu, ale mam nadzieję że od czasu do czasu nie zaszkodzą jakieś stylizacje.

   Usuń
  2. Zgadzam sie z 2 anonimem ;) masz racje! ! Pozdrawiam k&k

   Usuń
 5. ja uwielbiam inspirację<3 a Ty wcale nie dajesz ich często, ja daję co 3-4 posty;-) inspiracje to źródło dla kolejnych stylizacji!

  xoxo
  Failien

  OdpowiedzUsuń
 6. great post!love these outfits!

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne inspiracje ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne stylówki ; ) zapraszam do mnie http://juistyle.blogspot.com/ ; )

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi radość :)
Niemiłe i obraźliwe komentarze będą usuwane.
Anonimie - podpisz się :)
Dziękuję za każdy komentarz i za każdą obserwacje ;D

Pozdrawiam, Asia :P