Scroll down :)

Wszystkie kategorie i obserwatorów znajdziesz na samym dole.
All categories, translator and followers you will find at the bottom.

czwartek, 13 lutego 2014

Filmobranie

Ostatnio nazbierało się trochę filmów, o których chciałam Wam powiedzieć.  No to, co zaczynamy ;)

„Oskar i Pani Róża” – film na podstawie książki. Cudo, książkę znam na pamięć a na filmie, (który oglądałam w szkole na religii) ledwo powstrzymywałam się od płaczu.

OPIS FILMU : Dziesięcioletni Oskar umiera na raka. Złości się na rodziców, że nie potrafią z nim rozmawiać o śmierci. Nie chce ich widywać. Jedyną osobą, jaką pragnie zobaczyć, jest pani Róża, która, zaczepiona na szpitalnym korytarzu, przedstawia mu się, jako zapaśniczka, a w rzeczywistości jest producentką pizzy. Początkowo kobieta nie chce się zgodzić na odwiedziny, nie cierpi, bowiem szpitali, brzydzi się chorobą i boi się czymkolwiek zarazić. Ordynator proponuje jej, więc układ - podpisze z nią umowę na codzienną dostawę pizzy do szpitala, w zamian za doglądanie Oskara. Wkrótce między chłopcem a kobietą rodzi się przyjaźń, której nie zniszczy nawet śmierć.„Zamki na lodzie” – film przypadkowo znalazłam kiedyś w telewizji. Oglądałam na początku bez większego zainteresowanie, ale po 15 minutach nie odstąpiłam telewizora na krok.

OPIS FILMU : "Ice Castles" jest to remake filmu Zamki na lodzie z 1978. Podczas lokalnych zawodów w łyżwiarstwie figurowym, młoda i utalentowana Lexi (Taylor Firth) zostaje zauważona przez popularnego trenera (Morgan Kelly). Daje jej on możliwość profesjonalnego trenowania łyżwiarstwa i startowania w zawodach międzynarodowych. Błyskotliwa kariera dziewczyny zostaje jednak przerwana przez tragiczny wypadek.„Kuloodporny” – Film, mogłabym powiedzieć nie w moim typie. Razem z tatą zaczęłam go oglądać i uważam, że jest świetny. Trochę mordobicia jest, ale da się wytrzymać.

OPIS FILMU : Głównym bohaterem filmu jest tybetański mnich, który od ponad sześćdziesięciu lat przemierza świat chroniąc tajemniczy zwój, dający temu, kto go posiądzie, ogromną władzę. Pewnego dnia okazuje się, że mnich musi znaleźć swojego następcę. Jego wybór pada na Kara - młodego chłopaka, wychowującego się na ulicy spryciarza. Od tej pory obaj starają się uchronić zwój przed Struckerem - demonicznym mistrzem kung-fu, który zrobi wszystko, aby go zdobyć.„Dziewczyna z ekstraklasy” – oglądałam kawałek jak jechałam w wakacje do Hiszpanii, czyli było to bardzo dawno. A teraz udało mi się razem z Maćkiem go oglądnąć. Zdecydowanie polecam ;D

OPIS FILMU : Pewnego dnia Kirk, zwykły chłopak pracujący, jako ochroniarz na lotnisku, spotyka swoją wymarzoną dziewczynę. O dziwo Molly zakochuje się w nim. Jednak żeby utrzymać związek Kirk będzie musiał poradzić sobie m.in. z byłą dziewczyną, swoja nieśmiałością, znajomymi oraz rodziną, którzy mogą pokrzyżować mu plany...„Jeszcze większe dzieci” – film wybrany przez Maćka, kontynuacja filmu „Duże dzieci”. Szczerze moje oczekiwania, co do tego filmu były wygórowane. Było parę śmiesznych scen, ale film nie powalił mnie na kolana.

OPIS FILMU : Gwiazdorska obsada komedii "Duże dzieci" powraca (w ekscytująco rozszerzonym składzie), by dać wam jeszcze więcej śmiechu tego lata w filmie "Jeszcze większe dzieci". Lenny (Adam Sandler) przeprowadził się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka, tam gdzie się wychował. Tym razem to on i jego przyjaciele dostaną lekcję życia od swoich dzieci. A stanie się to w dniu, w którym wszystko może się zdarzyć: ostatniego dnia szkoły przed wakacjami.


Zapraszam na mojego filmweba --> www.filmweb.pl/user/Asiawishdreamdo

6 komentarzy:

 1. oskara i panią róze widziałam i luubię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam niektóre z nich:3

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomimo, że oglądam sporo filmów, to tych jeszcze nie oglądałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że obejrzę niedługo niektóre z tych filmów, zainteresowały mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, chyba oglądałam tylko ,,Dziewczyna z ekstraklasy", ale nie za bardzo go pamiętam. :P Podobała mi się także komedia ,,Duże Dzieci", zamierzam także obejrzeć drugą część, gdyż spodobała mi się jedynka, w szczególności obsada. :) /Z.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. czytałam oskara i Pania różę ksiązke i była świetna ;)
  a w klinie byłam na Jeszcze większe dzieci i z tego co pamiętam fajny film :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi radość :)
Niemiłe i obraźliwe komentarze będą usuwane.
Anonimie - podpisz się :)
Dziękuję za każdy komentarz i za każdą obserwacje ;D

Pozdrawiam, Asia :P