Scroll down :)

Wszystkie kategorie i obserwatorów znajdziesz na samym dole.
All categories, translator and followers you will find at the bottom.

poniedziałek, 19 maja 2014

Przygotowania do wielkiego finału "Project Runway"

Dwunasty odcinek był pokazaniem jak pracują projektanci. Dopiero za tydzień zobaczymy ostateczne kolekcje ich autorstwa. Dostali 3 miesiące czasu na stworzenie 9 outfitów na lato 2014. Dysponowali budżetem 15 tysięcy na zorganizowanie profesjonalnego pokazu.

W połowie ich czasu, czyli po 1,5 miesiąca każdego z projektantów odwiedził Tomasz Ossoliński – kochany mentor. Rozmawiał z nimi o zadaniu, o życiu i o wielu innych tematach. Pomagał i doradzał.

Liliana nad kolekcją pracuje w Polsce w rodzinnym Drawsku Pomorskim, ale na zakupy wybrała się do swoich ulubionych londyńskich sklepów.


Kuba wrócił do Szkocji do Edynburga gdzie mieszka i pracuje. Tam na spokojnie mógł popracować nad swymi pomysłami na zrealizowanie zadania.


Maciek wrócił do Łodzi, gdzie mieszka z mamą. Wynajął miejsce na pracownie, aby w ciszy i spokoju popracować.


Oprócz standardowego wybierania modelek, które otworzą uroczyście ich pokaz, wybierali jeszcze 8 innych modelek. Razem z Katarzyną Sokołowską byli na castingu. Wybieranie nie było łatwe, ponieważ pięć modelek zostało wybranych i przez Lilianę, Kubę i Maćka, a niestety żadna modelka nie mogła się powtarzać.


Katarzyna Sokołowska jest reżyserką pokazów mody oraz najważniejszych wydarzeń modowych w kraju. Zwykle schowana jest za kulisami pokazów, biega ze słuchawkami i mikrofonem kontrolując, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.


To nie był by „Project Runway” gdyby nie dodatkowe zadanie. Tym razem każdy z projektantów otrzymał 10 modelkę. Do Liliany przyszła Anna Wendziowska, do Maćka - Agnieszka Szulim, a do Kuby - Małgorzata Rozenek. Każda z nich usiadła z projektantem i porozmawiała o swojej wizji projektu. Powiedziała, w czym wyjdzie a w czym nie, co jej się podoba a co nie.

Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek, to do zobaczenia!

6 komentarzy:

 1. Według mnie powinien wygrać Maciek, lub Liliana. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. moze chociaż finał uda mi się oglądnąć ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem ciekawa komu dadzą wygrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też czekam na kolejny odcinek^^

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi radość :)
Niemiłe i obraźliwe komentarze będą usuwane.
Anonimie - podpisz się :)
Dziękuję za każdy komentarz i za każdą obserwacje ;D

Pozdrawiam, Asia :P