Scroll down :)

Wszystkie kategorie i obserwatorów znajdziesz na samym dole.
All categories, translator and followers you will find at the bottom.

poniedziałek, 20 czerwca 2016

Wszystko na raz

W tamtym tygodniu nie pojawił się post, bo zwyczajnie się nie wyrobiłam. Byłam w weekend w Warszawie a po powrocie miałam dużo nauki na uczelnie. Teraz nie jest lepiej, bo 28 czerwca zaczynam sesje egzaminacyjną i wtedy czas zacznie przyspieszać (każdy student to rozumie).

W Warszawie byłam na warsztatach chórowych, w sobotę wyjechaliśmy, w niedzielę już wracaliśmy. Było bardzo przyjemne. Żałowałam jednak, że wyjazd do Warszawy pokrył się z Festiwalem Kolorów, który był w Krakowie. Za to razem z moim chłopakiem przygotowaliśmy filmik z tych dwóch wydarzeń.


Ten tydzień mogę nazwać śmiało „Zalicz tydzień”. Trzy kolokwia, jedno gorsze od drugiego, ale no cóż trzeba to przetrwać.  Ale czy obrałam dobry cel? Często jadąc czy wracając z uczelni, siedząc gdzieś, pijąc kawę, zastanawiałam się czy to, co robię mnie uszczęśliwia. Czy moje studia zapewnią mi dobre życie w przyszłości? Czy będę w stanie utrzymać się samodzielnie? Nie umiem znaleźć odpowiedzi na te pytania. Studiuję w rodzinnym mieście wiec nadal mieszkam z rodzicami. Choć chciałabym się przeprowadzić na studia do innego miasta to wiem, że finansowo nie dałabym rady. Teraz przed sesja egzaminacyjną nachodzą mnie myśli, czy studiuję dobry kierunek. Matematyka bardzo mnie interesuje ale czy znajdę pracę w której będę z chęcią pracować i godnie zarabiać.  I jak tak sobie myślę to tracę jakakolwiek chęć do dalszego ciągnięcia tych studiów. Już nie wiem dla kogo się uczę, powinnam dla siebie, ale czasami robię to dla rodziny, dla znajomych, dla chłopaka, albo po prostu żeby coś robić. Mam nadzieję że to tylko chwilowy kryzys i zaraz minie, a tymczasem wracam walczyć z analizą i topologią! Trzymajcie za mnie kciuki!

* Mam nadzieję że nie zamęczam Was tymi filmikami, ale mnie i mojego chłopaka bardzo cieszy robienie takich filmików i chcemy się nimi z Wami dzielić ;)

5 komentarzy:

 1. Fajny filmik :) Propo studiów, moje jest takie zdanie, iż czego się podejmiesz dobrowolnie, to doprowadź to do końca. Ja raczej chce iść na zaoczne (myślę nad kulturoznawstwem) oraz do pracy by móc zarobić na wynajem czegoś małego. Podjęłam decyzję, że się usamodzielniam wiec tak chce zrobić :) Ale jak narazie jeszcze rok w technikum, czeka mnie matura aaaa xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy ma takie dylematy. Ja z jednego kierunku zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że to nie 'to'. Teraz często wracam myślami do tamtego momentu i zastanawiam się, jakby to było, jakbym została na tych studiach. Nie ma trafnej odpowiedzi na takie pytania, bo nie znamy przyszłości. A filmik pozytywny. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. róbcie filmiki dalej! fajnie wam wychodzą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. typowy kryzys przed sesją, przejdzie ;))

  Pozdrawiam i życzę cudownej niedzieli :)
  ANRU,

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi radość :)
Niemiłe i obraźliwe komentarze będą usuwane.
Anonimie - podpisz się :)
Dziękuję za każdy komentarz i za każdą obserwacje ;D

Pozdrawiam, Asia :P